| Leonte_Robyy_2000 a întrebat:

Heii! am o intrebare. cum fac sa pun o muzica care imi apare in downloads si am downloaddat-o de pe youtobe sa o pun in telefon? Am LG si cand bag cablu USB in telefon imi scrie dispozitiv usb pc suite si sincronizati pe care dau si dupa ce fac sa -mi apara muzica din downloads in telefon? Funda celui mai util/utile raspunsuri va rog

2 răspunsuri:
| logical100 a răspuns:

OMG! deci tu ai pc-ul virusat sti de ce? ai youtube downloader..probabil..deci asta inseamna ca nu iti va merge deorece este un soft fake facut de hekeri ca sa-ti viruseze pc-ul, reistaleaza windows-ul.

| Leonte_Robyy_2000 explică (pentru logical100):

Frate oricum mersi dar am invatat sa pun pe telefon