| SCOOBftw a întrebat:

Am un Samsung S3550 :
http://bestmonthlyphone.files.wordpress.com/2011/02/sams ung-shark-3.jpg
Aseara, am venit de afara, am intrat in casa tot bine si frumos, telefonul mergea normal. Dar m-am trezit fara baterie. Il bag la incarcat, iar peste cateva minute suna telefonul, vorbesc la el iar, bla bla, iar dupa s-a stins.
Incerc sa-l bag la incarcat din nou, dar surpriza! Telefonului ii aparea imaginea de pornire :
SAMSUNG S3550
www.samsungmobile.com

SAMSUNG

Apoi se stingea! Si tot asa o tine de aseara din 2 in secunde cand ii pun baterie sau incerc sa-l aprind/sting.

Ce are?

Mercii.

1 răspuns:
| bobo_1770 a răspuns:

Incearca sa schimbi bateria