| Cesper96 a întrebat:

Salut tuturor,am o problema, am instalat windows 7 si nu imi merge de loc driveru video,il instalez si tot nu vrea sa imi apara ca fiind instalat, cand ii dau update imi apare "Windows found driver softwer for your device but encontered an error while attempting to install it" iar mai jos.
"This device cannot start start. (Code 10).
Poftim http://postimg.org/image/xee4aysef/. Astept raspuns urgent va rog :)

5 răspunsuri:
| PengiunS a răspuns:

Ala din poza e audio. Pai esti sigur ca ai descarcat driverul bun?

| Cesper96 explică (pentru PengiunS):

Mi-am luat Drivermax, mi-a detectat driver audio. si tot nu imi merge. Si chiar nu stiu ce sa ii mai fac. Imi apare cu semnul exclamarii acolo si la speaker nu imi apare nimic. No driver found sau cv de genu

| Jipa95 a răspuns:

Incearca sa instalezi driver-ul prin setup, nu din manage. Si ai grija ca sunt driveri pentru sisteme de operare pe 32, sau 64 biti. Instaleaza-tii in functie de ce sistem de operare ai.

| Cesper96 explică (pentru Jipa95):

Il am pe 32 bit. Dar nu stiu ce sa ii mai fac, am incercat toate metodele. I-am dat si din pc sa il bage singur si tot nu vrea sa mearga.

| Cesper96 explică (pentru Cesper96):

Uite,mi-am luat una si asa imi apare, cand dau acolo jos in bara la sunet sa detecteze problema http://postimg.org/image/tp0ejl9ln/