| sNoWbloW a întrebat:

as vrea o parere de la cei care au experienta in aparate foto, sau chiar cei care sunt fotografi la anumite activitati(nunti, botezuri etc.)!
Ce aparat imi puteti recomanda pentru inceput? Ce parere aveti despre un D3200?
Astept o parere daca mai are cineva si cum se comporta, se poate fotografia la activitati cu el?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nikon „rulz" cum se zice; dacă ai bani, e foarte bun!
Dacă nu, merge și un bridge de la Fuji. Acum depinde și ce anume exact vrei să faci cu el.

3 răspunsuri:
| Cornel_Videa_1967 a răspuns:

Salut.Parerea mea NIKON, si o camera numerica

| soulseeker a răspuns:

Salut, sunt un fotograf profesionist cu sediul in Bucuresti (www.soulseeker.ro/servicii), Nikon D3200 este un aparat bunicel, insa pentru fotografia de evenimente iti trebuie si multe alte ustensile. Daca esti la inceput de drum Nikon D3200 sau D3300 sunt aparate bune pentru a invata sa fotografiezi.