| irinuka1890 a întrebat:

am asa o întrebare ce aparat de fotografiat sa-mi cumpar, ca sa pot cu el filma si fotografia la nunti si cumetrii? Eu m-am gindit la NIKON D3200, ce parere aveti, sau poate stiti ceva mai bun!

Răspuns Câştigător
| jhonyboxing a răspuns:

Nikon,Canon,FujiFilm,Olympus,Sony astea sunt cele mai bune marci de aparate, acuma depinde si de banii care ai dispusi.
Eu zic ca Nikon D3200 e bun am vazut ca are foarte bune cararcteristici tehnice, dar si banii pe masura 3. 09997 Lei pe eMAG, asa ca tu decizi.
Raspuns final da este bun NIKOND3200!

| irinuka1890 explică (pentru jhonyboxing):

Mersi mult la toti pentru sfat! Sunteti cei mai buni, si acum m-am linistit big grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat