| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua as vrea sa imi cumpar un telefon nou foarte ieftin dar sa fie bun.Ce imi recomandati? Eu ma gandeam la Samsung S2 sau Samsung note. ( minim:1600lei)

Răspuns Câştigător
| kozzmyn a răspuns:

Eu iti recomand sa cumperi Samsung note deoarece aspectul este placut.Dar si componentele lui sunt bune.Ecranul sau ofera o mare usurinta in ce consta aplicatiile sau jocurile. Daca vrei ceva bun si care sa merita te sfatuiesc sa te orientezi catre Samsung note.Multa BAFTA!

3 răspunsuri:
| Laura0 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti spuna nimeni.tu te duci la magazin si te uiti sic are-ti place ala va fi al tau, nu noi ni-l luam..ci tu..ttrb sa-ti placa tie

| trazz994 a răspuns:

Eu am un Galaxy note nou la cutie, inca sigilat, si vreau sa-l vand. L-am primit acum aproape 2 saptamani dar deja am un telefon, de care sunt multumit. Nu este codat in nici o retea. Este modelul 16 gb si il dau la 15-16 mil... Gandeste-te si daca te intereseaza trimite-mi un mesaj. happy

| Cristian_Simi_1987 a răspuns:

Sau poate vrei sa te lauzi ca ai bani... ca telefoane gasesti si pe internet la preturi foarte joase fata de cele din magazin. sau esti atat de prost incat ti-a dat mata si tactu cadou de ziua ta 1600 lei si nu sti ce sa faci cu ei, sau nu ai bani. una din ele. atat de prost sa fi incat sa nu iti dai seama ce sa iti alegi. iti dau eu 500 euro ce faci cu ei? te duci la wc public si platesti hartia igienica? sau folosesti 500 euro pe post de hartie igienica?!?!?!?