| stefan800 a întrebat:

as vrea sa imi modific si eu putin pc-ul si nu ma prea pricep, configuratia care o am acum este din 1900 toamna happy (adica:procesor AMD Athlon 64 LE-1600; ram 2GB single-channel DDR2 368MHr, placa de baza Gigabyte M61SME-S2L(Soket M2),placa video NVIDIA GeForce 9500GT 1024MB, hard 149GB Western Digital WDC (SATA)) si as vrea sa il fac si eu ceva mai bun, sa schimb ceva prin el sa il fac mai acceptabil pentru timpurile de azi. Bugetul nu este nici el prea mare in jur de vreo 500 lei.Ma poate ajuta cu ceva sfaturi cineva? Multumesc anticipat... si SARBATORI FERICITE tuturor!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

La 530 de lei iti dau eu:

Fujitsu Siemens Celsius W360
- Intel Core 2 Duo E6550 4M Cache, 2, 33 GHz, 1333MHz FSB
- 4096Mb DDR2, HDD 250GB S-ATA, DVD

Asta daca esti din Craiova!
Garantie 12 luni
530 lei cu tva

| Justinio a răspuns:

Buna ia-ti un Intel i3 si inca 2 gb de ram placa video este acceptabila dar cel nult poti sa joci ci i3 si cei 4 gb de ram un gta iv pe low