| Kulip a întrebat:

Azi am instalat windowsu pe Pc si cand am incercat sa intru pe Yahoo Messenger nu am reusit imi spune mereu ca parola mea nu este corecta si nu aveam cum sa o uit deoarece ieri am resuit sa me loghez cu aceeasi parola.... cine ma poate ajuta ca nu pot intra pe contu de steam fara Codu din Emali..... Dau funda celui care imi da o explicatie completa si buna

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza messu si descarca-l de aici:

http://www.filehippo.com/

Cauti Yahoo! Messenger, la messaging si il descarci.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Reinstaleaza Yahoo Messenger sau intra pe e-mail/setari cont/schimba parola daca nu merge sa te loghiezi pe www.yahoo.com/login inseamna ca cineva a aflat si a schimbat parola.

| ionutz156 a răspuns:

Incearca sa schimbi parola daca nu merge in niciun fel