| Ana94 a întrebat:

Am şi eu o întrbare legată de mess: azi am încercat să mă loghez de vreo 2-3 ori şi nu am reuşit, deşi mereu am scris parola corectă dar mess-ul îmi zicea că parola nu-i bună. Abia a treia sau a patra oară am reuşit să intru cu aceeaşi parolă. Înseamnă că mi-a fost spartă parola sau se poate să fi fost probleme de la yahoo?

Răspuns Câştigător
| Negative a răspuns:

De fapt, ai avut lag la internet, nu-i nicio problema.Sau daca nu stii ce inseamna lag...ti-a mers netu' greulaughing

3 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Http://downrightnow.com/
Problema nu e de la tine.

| alynut a răspuns:

Ai lag cred la net! incearca mai tarziu sa intri! asa mai patesc si eu din cand in cand! funda?

| Sweetybear a răspuns:

Dacă îţi era spartă parola nu mai puteai intra pe ID a patra oară. Sigur a fost ceva probleme de la Yahoo, pentru că aşa mi s-a întâmplat şi mie. Baftă! Fundă? puppy dog eyes