| Panait_Costinel_2000 a întrebat:

Bună ziua cine ma poate ajuta și pe mine am cumpărat un router wireless și eu am mufa de la cablul de retea mai mare gen la conectorul galben și mie îmi trebuie pentru cel negru și este diferit ce fel de adaptor îmi trebuie https://ibb.co/Nt356qG

Răspuns Câştigător
| frunzarescu a răspuns:

Ai un router DSL, adica ca sa ai internet iti trebuie linie telefonica fixa. Deci, ai nevoie de un router care sa nu fie ADSL sau DSL. Nu il poti folosi decat daca foloesti internet prin linie telefonica.