| beiby011973 a întrebat:

BUna ziua! Cum scap de un virus troian din telefon?

Răspuns Câştigător
| Ciulica_Raul_1995 a răspuns:

Daca nu ai telefon cu android poti sa dai o scurta formatare la telefon...desigur dupa ce ai salvat toate fisierele si contactele funda big grin

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Si cum ai determinat tu ca ai virusi rolling on the floor in condtiile in care platformele mobile sunt imune la amenintarile de tip virus sau troian.

| al3xander a răspuns:

Daca ai un telefon cu android iti recomand sa faci o scanare cu https://play.google.com/......ps/details

| 07NamCartela a răspuns:

Conectezi telefonul la Pc/Laptop si dai sati scaneze virusi din telefon. Daca ai telefon performant cu android descarci antivirus pentru android

| beiby011973 explică:

Da am telefon cu android si anti-virus si tot am acel troian!