| heriCafe a întrebat:

Buna ziua, de curand am inceput sa ma uit la un anime, pe un anumit site.
Am o problema, deoarece la anumite episoade cand incerc sa ma uit de pe telefon imi apare " Error loadin player" No playable sources found "
Si daca deschid PC pe acelasi site, la acelasi episod, il opt vedea, din ce cauza nu pot vedea episodul anumit de pe telefon dar il pot vedea de pe PC.
Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| Daredevil1998 a răspuns:

Telefonul nu are suport pentru flash player, de aceea... daca era html...mergea

| heriCafe explică (pentru Daredevil1998):

Deci unele episoade sunt si cu flash player, ok mersi de raspuns, acum are sens.
Scuze ca intreb, ce este "html"?

2 răspunsuri:
| Blacky6 a răspuns:

Da..nu stiu daca flash`ul e mai vechi sau sunt alte probleme., dar nici eu nu pot vedea unele filme/anime de pe tableta..cine stie de ce.