| Leţcanu_Remus_1990 a întrebat:

Buna ziua!

De curand, de cateva zile dupa ce aprind PC-ul si dupa ce imi apare logo-ul de la Windows 7, imediat imi apare un ecran negru cu patratele albe sub forma unei table de sah, iar apoi un blue screen cu eroarea Stop: 0*00000116, atikmpag.sys. Dupa ce dau restart la calculator nu imi mai apare aceasta problema. Deci apare doar la pornire. Am auzit ca principala cauza ar putea fi defectarea sursei. Astept niste pareri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Daryus3k2 a răspuns:

Da, sunt mai multe sanse sa fie sursa. Ai incercat sa reinstalezi windows-ul? Funda pls.

| Leţcanu_Remus_1990 explică (pentru Daryus3k2):

Inca nu am incercat sa instalez windows-ul!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

0*00000116, atikmpag.sys...asa scrie aici, sursa?

| Leţcanu_Remus_1990 explică (pentru K0sti):

Asa am citit pe diverse forum-uri si discutii pe internet, nu scrie nimic legat de sursa in eroarea respectiva!

| K0sti a răspuns (pentru Leţcanu_Remus_1990):

Tocmai, nu scrie despre sursa, insa scrie de unde provine...