| dani777xd a întrebat:

Buna ziua de curând mi-am istalat Windows 10 totul mergea foarte bine pana intr-o zi când netul meu pursi simplu mergea asa de greu incat trebuia sa stau 10 minute sa incarce o pagina cine ma poate ajuta cu niste sfaturi sugestii va primi funda

Răspuns Câştigător
| rrrp a răspuns:

Te scapa de programe care s au instalat in browser si repara ce au facut ele daca au facut.

esti sigur ca nu ai luat? eu zic sa dai un scan si apoi sa l dezinstalezi sa fii sigur.

daca esti sigur ca nu ai incearca sa vezi viteza de download:

http://www.netograf.ro

si daca e f mica suna i pe cei de la care ai net.
e posibil sa fie rooterul sau ceva pe parcursul netului. esti pe wireless?

2 răspunsuri:
| dani777xd explică (pentru rrrp):

Rrrp acesta aplicatie te scapa de virusi si optimizeaza eu n-am devoie de ia pentru ca systemul meu este curat

| rrrp a răspuns (pentru dani777xd):

Te scapa de programe care s au instalat in browser si repara ce au facut ele daca au facut.

esti sigur ca nu ai luat? eu zic sa dai un scan si apoi sa l dezinstalezi sa fii sigur.

daca esti sigur ca nu ai incearca sa vezi viteza de download:

http://www.netograf.ro

si daca e f mica suna i pe cei de la care ai net.
e posibil sa fie rooterul sau ceva pe parcursul netului. esti pe wireless?