| Hsjdjw a întrebat:

Detin un HTC Desire 626G cu camera pe spate de 13. Initial făcea niste poze foarte bune si clare, dar acum le face de o calitate inferioară. Nu este de la focalizare, aparatul focalizează dar scoate pozele de proasta calitate. Care ar fi cauza si ce pot face sa il readuc la randamentul initial? Dau funda!

1 răspuns:
| RoyalJakiro a răspuns:

Verifica setarile camerei foto. daca nici asa nu se rezolva, o resetare de sistem ar trebui sa rezolve problema. Daca nici asa nu se rezolva, ar trebui sa te prezinti la service, ar putea fi o problema la camera. Bafta!