| Iulian_Gabriel_1997 a întrebat:

Buna Ziua!
Din greseala am sters partitia C a PC-ului meu! si acum imi apare o eroare : "Windows cannot access the specified device path or file.you may noy have the appropiate permissions to access the items". Cum pot rezolva acest lucru?! acum nu mai pot instala nici macar un windows!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pe partitia c a calculatorului tau era windowsul trebuie sa pui un cd cu windows in cd-rom sau ce ai tu si sa incepi o noua instalatie a windowsului
iar cand ajungi la partea cu partitiile sa o creezi iarasi

| TheScienceElias a răspuns:

...N-ai cum să ștergi o partiție, că atunci se duce direct din C în D sau în cealalta partitie volumul, cat despre instalare Windows, trebuie sa poti, ia incearca sa pui dvdu cu windows in pc, si cum s-a deschis lumina pe ecran tot da pe F11 sau f10 si iti apare un ecran acolo selectezi DvD nu stiu cum. Si trebuie sa iti meargă... La mine merge.