| nosferatu32 a întrebat:

As putea sa folosesc acest ceassmartwatch pentru la scoala stiti voi pentru ce........ca sa primesc note mai mari la lucrarile de control(iUni GT07 bluetooth, camera 1.3 MB, acran LCD)

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Salut!

Ai putea sa iti folosesti creierul, de exemplu. Camera de 200 megapixeli, ecran retina, memorie destula...ce zici? happy

4 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Nu m-am gandit la exobiti laughing Nu cred ca detine atat. big grin

| Roxin a răspuns:

Al lui.

| vladhacker a răspuns:

As zice ca merita dar ai grija ca sa nu til ea tinel ascuns happy

| Theodor12341234 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te uiti mai intai daca sunt camere de supraveghere in clasa