| Dragotta a întrebat:

eu am internet prin cablu de la RDS fiberlink 2, si vreau a intreb daca cumpar un router imi va imbunatati internetul sau ceva, am vreaun avantaj fata de cel simplu prin cablu?

p.s. Eu vreau sa cumpar acest router

http://bit.ly/RF8b32

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

De router ai nevoie doar daca vrei sa ai conexiune wireless, sau daca vrei sa conectezi mai multe PC-uri (acestea vor scadea din calitatea oferita prin conexiunea direca cu cablu), acum alegerea i-ti apartine, succes.

1 răspuns:
| Agafitei_Alin_1986 a răspuns:

Nu iti va imbunatati va fi la fel, dar daca ai laptop ia-ti un router wireles