| florin1979 a întrebat:

in orice browser cand deschid o pagina uneori nu tot timpul sageata de la maus ramae blocata pe ecran cateva secunde, ingheata practic acolo. apoi isi da drumu si navighez usor pe site! am win 7 ultimate pe 32 de biti, antivirus norton 360 ca protectie suplimentara ad aware, ca programe de intretinere c cleaner, advanced sistem care perfect disk pentru defragmentare.

configuratia mea: procesor intel pentium 4 631 3, 00 Ghz HT, cedar mill placa video nvidia 8400 gs 256 MB 2 giga DDR2
placa de baza ECS 945 GZT-M hard de 1 tera, sata 2 luat de circa 3 luni. sursa de 350 W. maus usb tastatura cu pini.
care ar fi cauza?

1 răspuns:
| Abandoned2 a răspuns:

Incearca sa dezactivezi antivirusul momentan si vezi daca apare din nou problema(ma gandesc ca incetineste, o fi mare consumator pentru configuratia ta hardware; ai putea incerca altul in acest caz). Daca nu rezolva nimic atunci verifica ce extensii ai instalate prin toate browserele. Unele pot consuma destul de mult, iar pe configuratia ta, una cam prea veche, ar fi o posibila cauza. Mai dezactiveaza din extensii daca-s prea multe.