| florin1979 a întrebat:

Salut, in orice browser cand deschid o pagina uneori nu tot timpul sageata de la maus ramae blocata pe ecran cateva secunde, ingheata practic acolo. apoi isi da drumu si navighez usor pe site! am win 7 ultimate pe 32 de biti, antivirus norton 360 ca protectie suplimentara ad aware, ca programe de intretinere c cleaner, advanced sistem care perfect disk pentru defragmentare.

configuratia mea: procesor intel pentium 4 631 3, 00 Ghz HT, cedar mill placa video nvidia 8400 gs 256 MB 2 giga DDR2

placa de baza ECS 945 GZT-M hard de 1 tera, sata 2 luat de circa 3 luni. sursa de 350 W. maus usb tastatura cu pini.

care ar fi cauza?

1 răspuns:
| Tymycy a răspuns:

Cauza e ca trebuie sa ii reinstalezi windowsu big grin