| IULY991 a întrebat:

Laptopul meu nu reuseste sa se aprinda. Nu se aprinde absolut nici un led. Modelul este Dell inspiron 3521. Am incercat sa l desfac si sa verific contactul butonului de power cu placa de baza.

Tin sa mentionez ca ultima data cand a mers, s a aprins normal timp de 3, 4 secunde apoi s a stins si acum nu reușesc sa l aprind. Cu o seara in urma de incident vărsasem niste suc pe touchpad, care apoi l am șters imediat si uscat cu feonul.

As fi recunoscator daca mi ați putea spune care ar fi problema. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Andrei2991 a răspuns:

S-ar putea sa fi ars ceva la circuit, sau o problema la baterie... Daca inca e in garantie, du-l la ei si ti-l fac pe gratis. Daca nu e in garantie s-ar putea sa platesti ceva bani...