| TommyAndrei78 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu laptopul. Brusc astazi mi s-a oprit wifi-ul de la laptop si nu mai merge sa-l deschid (apare cu acel x rosu in stanga), am crezut ca-i ceva de la router dar se pare ca nu, pe telefon imi mergea in continuare. Ma gandesc ca poate trebuie sa fac un update la drivere dar problema e ca nu prea ma descurc in gasirea lor si de aceea as dori putin ajutor. Am un laptop Dell, modelul Inspiron 3521 cu windows 10 64 bit.

3 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Poate ai dezactivat din greșeală wifi-ul... Daca nu e asta înseamnă că s-a ars placuta wireless

| ImUnlord a răspuns:

Încearcă să oprești și pornești wifi-ul din nou.

| CristiTraian a răspuns:

Posibil sa fi dezactivat wifi-ul din greseala, alte retele vede?