| bteodora79 a întrebat:

Mi-am curatat tastatura, in sensul ca am dat tastele jos si le-am curatat de praf cu o carpa umeda, punandu-le apoi la loc.
In urma acestei operatiuni, tasta B nu functioneaza deloc si tasta SPACE functioneaza greoi, adica trebuie sa apas tare pe ea ca sa mearga.
Mentionez ca am tastatura wireless.
Imi puteti spuneva rog ce e de facut in acest caz?
Va multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai asezat acele silicoane, s-au deranjat la acele butoane.Am patit si eu. Trebuie sa deschi din nou.Nu e greu de data aceasta, Sa fii atenta sa nu misti mai brusc, pentru ca se deranjaza iar.Incet si delicat.happy succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si sa nu uit, iei acele silicoane de la tastele care merg greoi si e inlocuiesti cu silicoanele de la alte taste care nu le folosesti deloc sau mai rar.