| eanadandre a întrebat:

Buna ziua! Repostez întrebarea de ier "URGENT,azi m-am dus la Profi și m-am conectat cu wifi-u de la ei,eram pe apel pe messenger și se blocase ecranul (mereu când sunt pe wifi se blochează) am apăsat pe ecranul de închidere insistent de multe ori și acum nu se mai deschide. Daca apăs pe butonul de pornire arata puțin mai luminat și pot vedea că e deschis dar tot negru e,nu pot vedea nimic. Daca mențin apăsat îmi zice închidere și redeschidere,apăs pe ele și nimic. Am date importante pe el, nu știu ce să-i fac. Btw am probleme cu memoria, mereu îmi zicea că e plina" Telefonul e in aceasta seara de ieri și nicio diferență, nu știu ce să-i fac.

Va rog fara răspunsuri cu "scoate bateria" e Samsung A21s, cum sa o scot? Sau "dai restart" deși am menționat că nu merge. Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu știu cum merge Samsung, dar pe Androidul meu datele și fotografiile sunt salvate în Cloud la Google.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

A, da, am ceas Samsung, și ăla salvează datele în cloud la Samsung.

| Lioana a răspuns:

Daca conectezi telefonul prin cablu la un PC, vezi datele de pe el?

| eanadandre explică (pentru Lioana):

Am încercat, nu merge

| Lioana a răspuns (pentru eanadandre):

Atunci recomand sa mergi la service sa-ti salveze datele de pe el si sa-ti faca o resetare de soft.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Mergi cu el in service.