| anonim_4396 a întrebat:

stau la sat si daca vreau internet la celalalt domiciliu eu pot sa-mi aleg abonamentul? Adica daca e fibra optica, iar vecinul are o viteza de internet de 100mbps eu pot sa-mi aleg un abonament gigabit?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca internet providerul iti permite banda aia, sigur.

| TheCaliptus35 a răspuns:

Salut! De obicei firmele de genul le pun la dispozitie clientilor mai multe pachete de servicii din care sa aleaga (bineinteles, cu diverse viteze de internet).Cel mai sigur este sa suni la furnizorul de internet din zona ta si sa intrebi.O zi buna!

| powerslidelambo a răspuns:

Da, viteza mai mare platesti mai mult