| joker_6025 a întrebat:

tatal meu este plecat in Austria la lucru iar el si-a cumparat un laptop si vrea sa se conecteze la internet si sa vorbeasca cu noi.
Am auzit de ceva Wireless. el a zis ca sta pe la benzinari care au antena Wireless dar nu stie cum sa se conecteze.imi spuneti si mie cum sa se conecteze la internet fara cablu... spuneti-mi si mie prin ce programe se poate conecta la internet. Dau funda celui mai complex raspuns

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa-si cumpere stick wirelles pentru internet.Asa cum face Vodafone reclama la televizor. Poate sta oriunde nu neaparat langa benzinari.

| quintron a răspuns:

Nu exista programe are deja optiunea in laptop de conectare la wireless!
Construieste un sistem pe care sa-l poata folosi si un prost, si numai un prost va dori sa-l foloseasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-si cumpere antena wifi alfa 2000 si aia gaseste toate retelele wifi pe o raza de 6 kilometri, e cea mai buna antena si cu aia poate sa se conecteze si de acasa.