| mariusmac85 a întrebat:

Buna ziua TPU,am o intrebare tot legata de Sopcast
Am ascuns din greseala fereastra sopcast cand era in mod afisare permanenta sau cum vreti sa-i spuneti si acum miracol,merge sopcast,adica inregistreaza continuu, deoarece dau pe fisierul video format mp4 si se vede ca mananca biti,dar nu pot vedea sopcast Asta e tare de tot I s-a mai intamplat la cineva acest lucru si daca da, cum a remediat problema? Stie careva vreo comanda ceva sa readuc sopcastul pe desktop fara a-l opri sau nu merge?
Va multumesc anticipat
Va doresc o zi binecuvantata si post cu folos in Postul Nasterii Mantuitorului nostru Iisus Hristos

3 răspunsuri:
| Anyo1988 a răspuns:

Cred ca ai putea sa il readuci la suprafata din task manager daca te pricepi :d insa cu grija ca il poti si oprii :d de altfel e posibil sa fie ascuns langa ceas succes

| mariusmac85 explică (pentru Anyo1988):

Buna dimineata Nu merge nici prin Task manager Am incercat Andrey
Mai este ceva straniu cateodata se intamla din greseala sa dau salvare in folderul sopcast si sa vezi minune, nu il vede windows-ul, decat prin infran view sau alte astfel de aplicatii sau atunci cand dai sa salvezi alta inregistrare video, altfel nu vede windows Asta e chiar tare de tot laughing)

| Anyo1988 a răspuns (pentru mariusmac85):

Complicata problema inseamna laughing probabil e facut undeva in setari sa fie ascuns cum se facea la winamp candva laughing