| anonim_4396 a întrebat:

La voi merge sopcastul?

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

Eu l-am instalat pentru televiziunea online. Dar nu merge.

5 răspunsuri:
| klaws007 a răspuns:

Si cam ce alte programe de acest gen cunoasteti? eu am instalat tv player dar are doar 5 canale romanesti si nici alea nu functioneaza

| klaws007 a răspuns:

Am gasit pe un site de tv online in care spunea asa: "Pentru toti cei carora le apare mesajul de eroare " cannot access sopcast service " in anumite momente!

Acest mesaj apare din cauza unor atacuri asupra serverelor SOP din partea unor persoane rauvoitoare

si se incearca rezolvarea acestora cat mai rapid. "
Asadar sa traiasca hackerii

| klaws007 a răspuns:

Daca inca nu iti merge, poti sa faci altceva. intra pe google si descarca hotspot shield. dupa instalare, il deschizi si apoi deschizi si sopcastul si o sa mearga happy la mine a mers foarte bine.

| Karina1999 a răspuns:

Nu

| klaws007 a răspuns (pentru Karina1999):

Am gasit pe un site de tv online in care spunea asa: "Pentru toti cei carora le apare mesajul de eroare " cannot access sopcast service " in anumite momente!

Acest mesaj apare din cauza unor atacuri asupra serverelor SOP din partea unor persoane rauvoitoare

si se incearca rezolvarea acestora cat mai rapid. "
Asadar sa traiasca hackerii crying laughing