| bdvleu1 a întrebat:

Buna ziua TPU, am si eu o problema cu profilul de facebook, mi-au disparut toate butoanele de pe bara albastra (acasa,mesaje, cereri de prietenie si sageata de unde intri sa te deconectezi.) am incercat in toate browserele si e la fel, de mentinut ca alt cont apare totul normal.A mai patit cineva chestia asta, si ce se poate face sa reapara toate iconitele pe bara albastra? Va multumesc. http://prntscr.com/81u6fk

1 răspuns:
| Anonimmus234 a răspuns:

Cineva aatins un buton din greseala.Dar pana vei gasi acel buton iti va dura prea mult.Te sfatuiesc sa creezi un nou cont.