| Lɑяisɑ a întrebat:

Bună ziua TPU. Am şi eu o problemă stresantă. De la un timp de vreme am instalat Seven Remix. O temă pentru windows xp. Am vrut să o scot, dar nu mă lasă. Am scos-o, dar aspectul îl am la fel. Din cauza asta, am stresat şi calculatorul. Nu mai face faţă şi îmi merge foarte greu. Când vreau să mai şterg tâmpenile de la Prefetch nu mă lasă să îl deschid, de ce?! Vreau un răspuns, dar să fie cineva care să se priceapă, cât mai repede.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge Tema, Dezinstaleaz-o, Cand ai luat Tema ai primit poate si niste programele, dezinstaleaza-le, Poate Toolbare ai gasit, Dezinstaleaza-le. Daca nu prea gasesti nimic din astea, fa asa si iti si recomand. Dai click pe start>all programs>Accesories>System Tools>System Restore si dupa aceea selectezi data cu o zi inainte sa ai tema. Calculatorul tau va reveni la staerea sa din acea zi. Numai bine!

| tteo92 a răspuns:

Salut!
Tema nu o poti sterge in totalitate in timp ce unele aplicatii de la ea, este inca in process. Trebuie sa inchizi sa nu mai ruleze toata tema apoi sa o dezinstalezi complet cu, iobit uninstaller. apasa ctr+alt+Dell si mergi la process si detelezi ce apartine de tema.
bafta!

| Arrum a răspuns:

Ultima si mai sigura solutie este sa iti reinstalezi windows-ul ca asa am patit si eu.Dar eu am avut o tema de windows 7 si tot asa imi facea probleme.In fine sper ca te-am ajutat. Funda?