| Anndreass a întrebat:

Buna ziua TPU! as dori sa primesc informatii despre telefoanele touchscreen as dori sa-mi cumpar unu si nu prea stiu multe despre el dati-mi va rog frumos niste informatii cum functioneaza daca merge sa-mi bag net, etc

Răspuns Câştigător
| Timmotey a răspuns:

Eu am un LG cookie si mai bine aveam unul cu butoane la inceput l-am si zgariat pentru ca nu stiam cum sa umblu pe el cum trebuie si e foarte sensibil dar e dragut merge sa bagi si net e ca un telefon obisnuit doar ca nu ai butoane e ca un ecran pe care apesi de exemplu pe scris nu prea stiu cum sa explic e mai simplu daca ai ruga un coleg de clasa care are telefon asa sa iti arate cum umblii pe el si mai e calumea ca e dita ecranul laughing ehh oricum telefonul te invata el cum sa umblii o sa te inveti singur orice telefon are un meniu unde ai toate draciile alea

1 răspuns:
| Anndreass explică:

Multumesc mult de raspuns