| AnnDi a întrebat:

Buna ziua TPU. Daca pun la jocuri o rezolutie mai mare decat cea suportata de TV ce se poate intampla? Daca se intampla ceva grav care este rezolutia maxima pentru un tv/monitor Westwood 22v1 led? Multumesc.

1 răspuns:
| Petre a răspuns:

De exemplu dacă pui un joc 1080p și televizorul are 720p se poate ca jocul să se vadă "mai mic" sau să nu apară tot pe televizor. De aceea televizorul are o funcție (cel puțin pe HDMI) unde alegi modul Full.