| Mihaela3107 a întrebat:

va rog sa-mi spuneti si mie care stiti, de ce-mi apare pe ecranul calculatorului, de fiecare data cand il deschid, o fereastra cu urmatorul mesaj:

Protected: Value to add was out of range
Parameter Name: Value

Am antivirus...am tot instalat mai multi si i-am dat scanari, nu gasesc nimic insa mesajul asta tot apare de ceva vreme, cum sa-l opresc?
Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Daca modificale corect si da restart la pc. daca nu reusesti catama pe itsoft_2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e virus, dar cred ca la instalarea windows-ului sa omis setarile regionale. Vezi data si ora daca sunt normale.

| Mihaela3107 explică (pentru anonim_4396):

Am verificat si sunt corect aplicate...

| Mihaela3107 explică:

O alta chestie...mi-am amintit ca de vreo cateva ori mi s-a inchis brusc browserul pe care-l folosesc Google chrome si imi aparea imediat si fereastra respectiva.