| cristianmsc a întrebat:

Bună ziua. Vreau sa îmi comand un pc pe componente și as vrea sa știu dacă la aceasta placa de baza sunt compatibile următoarele componente:

Placa de baza ASRock H81M, Socket 1150 | rami

Memorie Kingston HyperX BEAST 8GB (2x4GB), DDR3, 1600MHz, CL9, 1.65V, XMP

Placa video Asus NVIDIA GeForce GT 630, 2048MB, DDR3, 128bit, HDMI, DVI, VGA, Dust-Proof Fan

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Care is restul componentelor si cine le-a ales pe acestea deoarece is alegeri foarte foarte proaste.

| KodrutZ a răspuns:

Oarecum cu exceptia memoriei, restul componentelor sint alegeri proaste. Zi ce buget ai pentru tot sistemul si rezolvam.

| Danişor a răspuns:

Cu parerea de rau is alegeri foarte proaste.

| Paharcuapa1990 a răspuns:

Mai bine te gandesti la altceva