| bogdaNnnN6541468 a întrebat:

Bunaziua!
Cum mi-ar merge pc daca mi-as pune Windows 7 pe 64bit cu calculator de 2.8 GHz Dual Core, 4GB Ram si 1Gb Placa video?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Salut, pune calculatorul pe 32 de biti nu pe 64 ca merge mai greu, si eu am tot un procesor de 2.80 dual core, si am exact 4 rami, numai ca eu am placa de video mai mica de 32 mb laughing, tu o ai de un 1 gb e mai bine, depinde si ce pc ai, mai informeaza-te sa nu-l fortezi, eu am un Intel, mie pe intelu asta in joc cum e counter-strike 1.6 imi merge pe software la 30 fps, pe open gl merge la 8 fps, la viteza de 8, si cu windows 7 ultimate am lag 100, pe vista am lag 20-30, si mai am un hard de 80 gb. bafta

1 răspuns:
| bogdaNnnN6541468 explică:

Inca ceva ii Intel pentium cu hard de 500gb