| stefania_9400 a întrebat:

Daca te sunu cineva cu numar ascuns(fara numar) poti sa afli numarul care tea sunat. Daca da cum poti face asta?! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Şi eu am avut problema asta în trecut şi din păcate nu, nu poţi afla numărul prea uşor. Te-ai putea duce la poliţie, însă asta numai în cazul în care este vorba de o ameninţare sau o problemă serioasă sau ai putea încerca să suni la reţeaua de care aparţii. Dar nu garantez că vei rezolva mare lucru.

2 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Nu poticrying
Scz da acesta e adevarul

| DariaSofia95 a răspuns:

Nu se poate.am sunat si eu odata la reteaua de care aprtin, si mi-a zis ca asa ceva nu se poate. am avut si eu probleme de genul asta.