| JetBlueJet a întrebat:

Ca sa pot naviga pe internet am nevoie de un cablu (pe care parintii mi-l tot "confisca" in timpul saptamanii) :(( (nu ii stiu denumirea exacta a cablului, mufele sale arata cam asa: )
http://e-multimedia.ro/images/prod/conectica%20telefon/2 919584.jpg
O parte o bag in laptop si cealalta intr-o chestie (nu stiu cum se numeste nici asta, dar nu este router :)) )
Vreau sa iau un inlocuitor (vazusem la magazin unele cu 6 lei :)) ), va functiona si cu acela?(Normal, il iau fara ca parintii sa stie de de el =))

34 răspunsuri:
| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Asta e un "NU", sau chiar te duci? laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Ma duceam daca nu era ocupat. Damn it. Ma apuc sa scriu povestea laughing Iti dau un mesaj cu ea?

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Da happy (Din nou iti zic:Sa fie pe privat laughing big grin )

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Sigur boss big grin