| Robert1st321 a întrebat:

Ca sa trimit mesaj unei persoane prin e-mail dar să-l primească pe Yahoo trebuie sa scriu asa: nume@yahoo.com?

Răspuns Câştigător
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Trebuie sa aibă adresa de e-mai pe Yahoo iar tu trebuie sa o cunoști deoarece nu toți își aleg să își pună numele adevărat pe adresa de e-mail.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Nu este asa de simplu!
Persoana respectiva trebuie deja sa aiba o adresa de meial inregsitrata care ti-o da el, nu trimti tu la ghergheion@yahoo.com ca nu ajunge la nimeni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei să îl primească pe yahoo trebuie să aibă adresa de email făcută pe yahoo

| sierra1 a răspuns:

Foarte bine ai zis

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu așa, ci exact adresa lui de pe Yahoo, care o afli de la el.

| mihai69 a răspuns:

Trebuie să îi scrii adresa așa cum e - și de obicei nu are exact forma spusă de tine.

| mi25 a răspuns:

Trebuie sa ai adresa corecta. Yahoo are si alte terminatii, de exemplu yahoo.ro