| anonim_4396 a întrebat:

Care e mai util laptopul sau tableta

16 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Laptopul.

| pwp a răspuns:

Laptop-ul cu siguranta.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Laptopul.

| RrobByy a răspuns:

Laptopul sincer e mult mai bun si mai folositor decat tableta, mai ales ca laptopul e mult mai rezistent decat tableta funda?!

| LolaLollita a răspuns:

Laptopul cu siguranta.

| LeMousiqe a răspuns:

Uite e o mare diferenta intre ele:
1.Laptopul e mai util pentru ca poti trimite si prin Blootuth siare mai multe aplicatii si te poti juca jocuri cum ar gta sau orice joc ca nu stiu sgiur daca pe tableta poti asta... daca ai un demo poti nu mai prin miscare.
2. Tableta e mai scumpa decat un laptop si laptopul te va ajuta mai mult crede-ma.
Sper ca voi primi o funda pentru explicatie big grin!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laptopul

| Cherilyn a răspuns:

Bineinteles ca laptopul. happy

| FastAndFurious a răspuns:

Laptopul e clar de ales intre ele. E mai stabil si mai complet.

| PinkPanter a răspuns:

Laptopul

| IepureleCuLopată a răspuns:

Laptopul e mai durabil, mai ieftin, mai stabil, complet, și are mai multe funcții, are windows, are tastatură foarte convenabilă, are mai multe aplicații și jocuri decât pe tabletă și mult mai extinse, are ecran mai mare, baterie mai durabilă se pot viziona filme mai bine, se poate conecta la internet și prin cablu și prin wireless.

Cam asta este la laptop și nu e la tabletă.

Nemaipomenind că este mult mai complex și are o memorie mai bună, procesor și toate cele mai bune ca la o tabletă.

| Chrysstian a răspuns:

Cu tableta ai o experiente de utilizare mai deosebita, dar ca performanta fara compromisuri net superioara si asta din aproape toate punctele de vedere, eu iti recomand "LAPTOP-ul", e mai eficace.

| Chrysstian a răspuns:

Cu tableta ai o experienta de utilizare mai deosebita, dar ca performanta fara compromisuri net superioara si asta din aproape toate punctele de vedere, eu iti recomand "LAPTOP-ul", e mai eficace.

| Andreea99009 a răspuns:

Laptopul sincer e mult mai bun si mai folositor decat tableta, mai ales ca laptopul e mult mai rezistent decat tabletawinking

| GeorgeFlippyy a răspuns:

Cea mai tampita intrebare care am auzit-o bine ca nu ne-ai intreabat care e mai dragut cainele sau sobolanu.