| Sims4EVAR a întrebat:

Calculatorul meu cand mi se deschide Windows-ul imi spune sa curat disk-ul, dar daca apas skip ma lasa sa intru. Caclulatorul nu are nicio problema, dar nu inteleg de ce imi arata asta.Ma ajutati?
FUNDA

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca cu Ccleaner si Bitdefender online. S-ar putea sa ai un virus sau sa fie incarcata partitia C:\. Daca te uiti la marimea partitiei facand click dreapta pe ea si vezi ca este aproape plina: https://www.google.ro/......ps?/search
mai poti sa o maresti.
Pentru marire fa asta: http://www.programecalculator.ro/schimba-marimea-unei-partitii/

| express11 a răspuns:

Google-norton eraser power-incarca-l-foloseste-l.bafta!

| express11 a răspuns (pentru express11):

Pentru virusi.

| express11 a răspuns:

Poti intra in C, click dreapta-diskcleanup.

| StefanKogut a răspuns:

Pentru ca la un moment dat, in trecut, ai vrut sa faci disk cleanup si systemul a programat un clean up pentru urmatorul launch, dar in acelasi tim iti lasa si posibilitatea sa ocolesti instructiunea.