| Felixucu a întrebat:

Sarumanile, ieri din unitatea centrala s-a auzit un zgomot baraia ca o racheta destul de tare xD, dar doar 1-2 minute cred ca e ventilatorul sau habar n-am dar de ce asa de tare? si astazi tot cam 1-2 minute dupa revenea la normal.Ce poate sa aiba? nu a fost curatata inauntru de praf de cam 7 luni din prin mijlocul unitati venea acest bazait.Dau funda pentru explicatie xD.

Răspuns Câştigător
| NoobOrPro a răspuns:

Curata coolerul(ventilatoarele) si nu o sa se mai auda nimic dar bineinteles cand calculatorul e inchis asta daca nu vrei sa ai o moarte draguta ca Expert IT ca sa zicem asa big grin.

| Felixucu explică (pentru NoobOrPro):

XD, mersi laughing daca il curat(nu eu ) nu am sa il curat cand e pornit.

1 răspuns: