| alexpetre999 a întrebat:

Cand dau pe orice joc de pe pc nu imi merge nici unul doar chromeul merge. Iar cand dau pe device manager imi arata un semn al exclamării la placa video si la descriere imi arata code 37. Am incercat sa reinstalez driverele dar tot n-a functionat.

Răspuns Câştigător
| Panzer1945 a răspuns:

Iti recomand sa descarci un utilitar pentru identificarea driverelor lipsa si descarcarea acestora. Exemplu de programe : DoctorDevice sau Driver Magician.

In caz ca nu reusesti du-te la cineva care are CD-DVD-rom si baga driverul de pe CD pe un stick.

1 răspuns:
| Panzer1945 a răspuns:

Sau poti cauta si instala programul Drive booster, de la Iobit. Satisfactie 100%