| LargoWinci a întrebat:

Cand deschid laptop-ul imi apare o erroare "windows could not start the installation process"

Am vrut sa fac un pic de "curat" in el si am dat format la o partitie. Inainte m-am uitat inauntru sa vad daca am windows-ul sau ceva de valoare dar nu aveam nimic. Am dat format si dupa am vreut sa instalez windows 7. Am intrat, am urmarit pasi si dupa mia dat eroare. Cand l-am deschis iar imi aparea propozitia de mai sus.

Dau si 1000 de funde

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Incearca cu "Fix IT":
http://support2.microsoft.com/fixit/ro-ro

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Reinstaleaza windows de pe un dvd bootabil sau stick bootabil! bafta!