| writeyourname a întrebat:

Când deschid o filă nouă îmi apare delta în loc de o fereastră goală. Îl am dezinstalat din panoul de control dar tot apare, am dat la suplimente dar nu apare nici acolo. Ce e de făcut ca să nu mai apară? FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Http://goo.gl/ssR5v

2 răspunsuri:
| TommyLynn a răspuns:

Ce browser folosesti?
Ce ai vrea sa iti apara? O pagina goala sau pagina de acasa?
Daca folosesti Chrome:
Butonul cu 3 bare paralele, orizontale, de sub "x" --> Setari --> Ai acolo rubrica "La pornire" --> Ori "Deschideți pagina Filă nouă" sau "Deschideți o anumită pagină sau un set de pagini. --> Click pe "Setati paginile" --> Du cursorul in dreapta randului cu Delta Search -->Apasa acel "X"

Si gata

Daca folosesti alt browser, trebuie sa iti modifici pagina de acasa