| Adrianbistry a întrebat:

Cum setezbig grine fiecare dată când deschid o filă nouă sa-mi apara site-urile cel mai des vizitate din calculatorul meu.am avut pagina asta dar am umblat pe aici si nu stiu ce sa intamplat.ms

3 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Intra la setari in explore / la general /tabs /setting/selectezi the new tab page

| Adrianbistry explică (pentru shannygelu):

Daca mai ai inca putin timp si pentru mine ca sa-mi dai mai mura in gura ca nu prea inteleg.ms

| Adrianbistry explică:

Deci:defiecare data cand deschideam o pagina, se o pagina cu cele mai vizitate site-uri utilizate de calculatorul meu.imi alegeam site-ul si daca doream iar o cautare, dadeam clik si imi aprea iar cu cele mai fregventate site-uri ale calculatorului.gen cum e in optiuni internet si aleg pagina de deschidere google.