| ElenaMaria1 a întrebat:

Cand esti intr-o locatie unde esti internet wireless, ca sa iti mearga internetul pe telefon trebuie sa ai ceva instalat in telefon. Sau merge si asa? funda.

Răspuns Câştigător
| MoNsTeR a răspuns:

Nu trebuie sa ai instalat nimic.Pur si simplu intri in meniul telefonului in "PANOU COMANDA"(asa scrie in meniul telefonului meu) apoi "CONECTARE" iar aici dai pe"ASIST. WLAN", apoi iti apare o lista cu toate retelele wireless disponibile.Din acea lista tu selectezi reteaua dorita iar apoi dai pe "incepe navigarea".La mine cel putin asa ebig grin.

| Annie2498 a răspuns (pentru MoNsTeR):

Ce telefon ai?

9 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Nu trebuie instalat nimic, doar telefonul sa aiba wireless si sa nu fie parola pe reteua wireless.

| MoNsTeR a răspuns:

Acum am un Nokia E5

| ElenaMaria1 explică (pentru MoNsTeR):

De ala vreau si eu sa-mi cumpar? eu bun? si cam cat costa?

| MoNsTeR a răspuns:

Eu unul sunt multumit de acest telefon.Bateria tine fff mult, intre 8-10 zile in conditii de folosire medie, dar si daca l-ai folosi intens tot te-ar tine minim 5 zile cred.Telefonul ultima data l-am incarcat de Sf.Ion.Telefonul cel putin al meu are o mica problema,capacul din spate nu se inchide complet are un mic joc dar nu e cine stie ce deranj pentru ca am si o husa de silicon la el si trebuie sa fii chiar f atent ca sa vezi ca e o problema cu el.Dar cred ca toate sunt asa, am fost cu el la magazin de unde l-am luat mi-a desfacut alt telefon si avea aceeasi problema ca si al meu, deci cred ca asa sunt facute.In rest telefonul este SUPER eu unul ti-l recomand cu incredere daca vrei sa ti-l iei.Am testat si wi fi si merge bine pe el, tastatura este usor de folosit. Deci per total e un telefon de nota 8-10 depinde ce noroc ai cand il iei si cum il folosestibig grin.Pretul fara abonament la vdf de unde l-am luat eu este in jur de 204 euro deci cam 8-900 de lei cred.Eu la abonament de 15 euro si cu pcte de loialitate l-am scos la 320 de leibig grin

| ElenaMaria1 explică (pentru MoNsTeR):

Aha.multumesc ca mi-ai zis.

| MoNsTeR a răspuns:

Cu placerehappy

| Lexon a răspuns:

Telefonul trebuie sa aiba wireless. Trebuie sa stii parola de acces daca este o conexiune securizata.

| AlbertPanel a răspuns:

Nu nu trebuie sa instalezi nimic...doar ca anumite telefoane se pot conecteaza la eirless nu toate...