| Lorenzo1 a întrebat:

Cand incarc acumulatorul de la IQOS tigara (cea rotunda) trebuie bagata in acumulator sau nu?

4 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Normal nu trebuie pentru ca se poate sa strici acumulatorul din tigare daca il lasi la incarcat prea mult., daca este descarcat acumulatorul din tigare poti sa il pui.

| Lorenzo1 explică (pentru Raducons):

Si dupa ce ajunge acumulatorul dreptunghiular la 4 leduri, inseamna ca e full incarcat si abia pe urma pun tigara rotunda in el 3 minute sa se incarce?

| Raducons a răspuns (pentru Lorenzo1):

Da asa se procedeaza

| Lorenzo1 explică (pentru Raducons):

Aha,am pus tigara in acumulator sa se incarce si a inceput sa pulseze alb ledul de sus.Cum imi dau seama cand s-a incarcat?