| Mostesare a întrebat:

Când încerc sã mã conectez pe laptop la internet prin wi-fi îmi apare mesajul "Can't connect to this network." Ce as putea face sã nu mai aparã si sã mã pot conecta? Pe telefon mã conectez fãrã probleme. Router -ul din câte stiu l-am configurat corect.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat cu un restart la router? Scoate-l din priza si baga-l iar, ori daca nu, ai setat cumva vreo limita de ip-uri care sa intre pe router? Gen doar 1 ip/tableta/telefon/etc, poate sa intre pe el?
Daca nu merg optiunile de mai sus, da-mi un pm.