| Verdant a întrebat:

Cand incerc sa iau o aplicatie android de pe Google Play pe pc, nu se salveaza nicaieri. Imi spune ca aplicatia va fi descarcata in curand si nu se intampla nimic. ce trebuie sa fac?
Funda si vot!

6 răspunsuri:
| Verdant explică:

Am rezolvat singur. nu pot sa cred ca va permiteti sa raspundeti la astfel de intrebari. voi fiind prafi desigur.
Nimeni nu primeste funda. Valea

| robitza123 a răspuns:

Nu poti sa tile descarci pe pc
Google play e doar ca sa-ti faci cont pe pc
google play merge doar pe tablete telefoane nu pe pc.
Si de pe el iti iei tot felul de aplicatii si jocuri.
funda?

| 11dimi a răspuns:

Baiete, de pe google play, site-ul pentru pc, iei aplicatiile si ele se vor descarca automat in TELEFON, doar daca si telefonul este conectat la acelasi cont google la care esti si tu in momentul respectiv. Daca vrei sa pui aplicatii android pe pc, cauta un emulator android sau o aplicatie care sa execut aplicatii android...

| Verdant explică (pentru 11dimi):

Bai omule, faza e ca nu am internet pe tableta, si vreau sa descarc pe pc o anumita aplicatie, iar apoi sa conectez cablul de date si s-o arunc direct in tableta de pe pc. Doamne

| CosminAlex1999 a răspuns:

In google play dai o comanda pentru telefonul la care esti conectat cu adresa aia de gmail. Nu se descarca in calculator. Daca vrei sa descarci o aplicatie pentru android, cauti aplicatia/joc pe google si la sfarsit pui.apk.

| PopaAndreeaVioleta1998 a răspuns:

Nu merge! Pt ca ai Android