| GabrielaS13 a întrebat:

Cand intru pe Facebook pe Mozilla imi apare doar partea de sus adica: logo'ul de la facebook, cauta locuri, persoane etc, profilul meu, acasa, si celelalte 2 imagini de la confidentialitate si optiuni. In rest nu imi mai apare nimic. Cand intru pe Google Chrome imi merge dar pe Mozilla imi merge mai bine Youtub'ul si de asta stau pe ea mai mult. Am dezinstalat Mozilla si am reinstala'o da tot asa e. Ce sa fac?

FUNDAA

Răspuns Câştigător
| Tlbi a răspuns:

Atunci instaleaza CCleaner si fa o curtare in PC, o sa curete si urmele din Mozilla. sa fie inchis browserul cand il cureti!

5 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Schimba browserul

| GabrielaS13 explică (pentru Tlbi):

AM SPUS ca pe Mozilla imi merge mult mai bine.

| Tlbi a răspuns (pentru GabrielaS13):

Ai incercat Opera?

| GabrielaS13 explică (pentru Tlbi):

Da. Dar am pe MOzilla mai multe optiuni pe care pe Opera sau Chrome nu le am. De exemplu cand dau,, Pe tot ecranul'' cand dau cu mouse'ul in sus imi apar celelalte taburi pe Mozilla dar pe Chrome sau Opera trebuie sa ies din,, Pe tot ecranul'' si dupa pot vedea celelalte taburi.

| Tlbi a răspuns (pentru GabrielaS13):

Atunci instaleaza CCleaner si fa o curtare in PC, o sa curete si urmele din Mozilla. sa fie inchis browserul cand il cureti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit si eu ca tine dar dupa o saptamana s-a reparat singur, cred ca se face unele modificari in ceea ce priveste conexiunea prin mozilla, sau la pagina de facebook.